SLUŽBY FITNESS CENTRA

PRAHA 6

Fitness Podbaba má za sebou dlouholetou úspěšnou tradici. Provoz zahájilo v roce 1997.

Pro zlepšení nabídky a zájmu veřejnosti došlo po pěti letech od otevření k rozšíření prostor do současné podoby, což umožňuje větší možnosti sportovního vyžití. K posilovně tak přibyl aerobní sál, který pojme až 10 lidí na specializovaná, organizovaná cvičení a nově vertikální solárium.

Posilovna je rozdělena na tři na sobě navazující části. K rozehřátí organismu je pro Vás připravena cardio zóna s rotopedy, 6stacionárními koly, běhacími pásy, steppry a nově strojem WAVE (bruslení ve čtyřech různých polohách) a to vše od firmy TECHNOGYM. Největší plocha posilovny je vybavena profesionálními stroji od firmy TECHNOGYM, řady SELECTION a slouží k posilování a procvičování celého těla. Pro „těžké“ váhy a cvičení jednoruček je vymezen prostor v zadní části posilovny, který je vybaven sadou činek lehčích a těžších vah.

V prostorách aerobního sálu, s výhledem do hotelové zahrady, můžete vyzkoušet různé formy aerobního cvičení pod vedením zkušených instruktorek. Aktuální rozvrh s jednotlivými druhy cvičení najdete v podsekci „aerobní sál“. Na jednotlivé lekce je třeba se dopředu přihlásit telefonicky nebo na recepci fitness centra.

K dosažení a získání krásně opálené pleti v krátkém čase, pro Vás máme připraveny dva druhy solárií, horizontální a vertikální TURBO.

Pro lepší efekt opálení a ochranu pokožky je pro Vás připravena široká nabídka produktů solární kosmetiky na recepci fitness centra.

Novinkou v naší nabídce je od září minulého roku infrasauna. Mladá technologie prohřívání organismu je stále více populární, neboť člověk dosahuje efektu pocení a vylučování škodlivin i při mnohem menších teplotách než v sauně parní.

Bar

Jako místo pro doplnění energie či potřebných tekutin při sportovní aktivitě Vám plně poslouží příjemné prostředí baru našeho fitness centra.

Před sportovní zátěží si zde můžete vybrat z nabídky mnoha energetických či sacharidových nápojů, po cvičení pak například proteinové koktejly pro podporu růstu svalové hmoty. Mezi další zboží v rámci doplňkového prodeje na baru patří různé druhy sportovního oblečení, solární kosmetika, výživové doplňky, spalovače tuků a mnoho dalšího z naší nabídky.

Fitness Podbaba